Skip to main content

Skupina vaselaboratore.cz se mění na vaselaboratore.group

Vážení klienti,

rád bych vás tímto krátkým sdělení informoval o změně názvu naší skupiny laboratoří, která nabízí komplexní ambulantní laboratorní péči. V rámci zpřehlednění poskytovaných informací o naší skupině laboratoří a jejich jednotlivých členech došlo od 1.3.2022 ke změně názvu. Skupina je nově prezentována pod novým označení vaselaboratore.group. Nové webové stránky (rozcestník) odkazující na jednotlivé laboratoře naší skupiny naleznete na www.vaselaboratore.group.

Díky integraci všech našich laboratoří do skupiny vaselaboratore.group můžeme spolupracujícím lékařům nabízet velmi široké spektrum vyšetření z mnoha laboratorních odborností a současně zajistit konzultační činnost při vyhodnocování výsledků vyšetření. Špičkový laboratorní servis je primárně založen na včasném zpracování biologických materiálů a dobré komunikaci jak se spolupracujícími lékaři, tak mezi našimi laboratořemi navzájem.

Součástí nového rozcestníku www.vaselaboratore.group je rovněž rychlý odkaz na náš nový e-shop, který vám nabízí širokou škálu balíčků vyšetření (více jak 35) včetně možnosti sestavit si soubor vyšetření přesně podle vašich představ. Můžete také využít možnost objednání dárkových poukazů (voucherů).

Vážení klienti, věřím, že uvedená změna v názvu naší skupiny a spuštění nového rozcestníku povede ke zlepšení orientace v našich laboratořích a jejich poskytovaných službách. Stejně tak vám přeji, aby vám náš nový e-shop dobře sloužil a rozšířil možnosti v péči o vaše zdraví a zdraví vašich blízkých. Vždyť zdraví je „až“ na prvním místě.

Za skupinu vaselaboratore.group
PharmDr. Aleš Zima, Ph.D.
obchodní ředitel
  • Vytvořeno dne .